• اخبار

فعالیت های فرهنگی و هنری در مناطق سیل زده خوزستان باید متناسب با نیاز مخاطبان باشد

فعالیت های فرهنگی و هنری در مناطق سیل زده خوزستان باید متناسب با نیاز مخاطبان باشد
علی غیاثی ندوشن مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با بیان اینکه نوع کار و فعالیتی که می خواهیم انجام دهیم باید به شکل همه جانبه و متناسب با نیاز مخاطبان باشد، گفت: در این راستا مباحث سنی، قومیتی و جنسی در مناطق مختلف شهری و روستایی استان باید مورد توجه باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان  ، علی غیاثی ندوشن مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، امروز دوشنبه 26 فروردین در نشست هم اندیشی ادارات تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور استان های معین تهران، اصفهان، کرمان، کرمان جنوبی، فارس و خوزستان، اظهار کرد: میان استان هایی که دچار سیل شدند  ، خوزستان در حوزه پیگیری موضوعات فرهنگی و هنری فعال ترین بود.

مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، با اشاره به اهمیت برگزاری این نشست، افزود: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنایت ویژه ای به این جلسه داشت و امیدوار بود که خروجی آن الگویی برای دیگر استان های سیل زده همچون گلستان و لرستان و سازمان های هم خانواده ما باشد تا آنها هم با استفاده از ظرفیت های سازمانی خود خدمات خوبی برای کمک رسانی ارائه دهند.

وی بر ارائه طرح ها و برنامه های مختلف و کاربردی از سوی استان های معین در حوزه های فرهنگی و هنری تاکید کرد و ادامه داد: امروز با حضور مدیران کل استان های معین خوزستان، از مناطق سیل زده استان بازدیدی خواهیم داشت و بر اساس آن برنامه ریزی هایی صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: نوع کار و فعالیتی که می خواهیم انجام دهیم باید به شکل همه جانبه و متناسب با نیاز مخاطبان باشد که در این راستا مباحث سنی، قومیتی و جنسی در مناطق مختلف شهری و روستایی استان باید مورد توجه باشد و برای هر کدام نسخه مناسبی تهیه کنیم.

غیاثی، با بیان اینکه باید بر اساس زیرساخت ها، ظرفیت ها و امکانات موجود استان استفاده کنیم، اضافه کرد: نحوه حضور استان های معین باید به گونه ای باشد هزینه های مضاعف با توجه به شرایط موجود را به خوزستان تحمیل نکند.

وی با اشاره به اینکه وزارت کشور تقسیم بندی را برای استان های معین در نظر گرفته که ما هم می توانیم در تقسیم بندی ها از همان الگوی وزارت کشور بهره مند شویم، ابراز امیدواری کرد: این جلسه الگویی برای همه سازمان ها و دستگاه های هم خانواده باشد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۵:۲۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500