• اخبار

نشست هم اندیشی مدیران کل ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی پنج استان کشور در خوزستان

نشست هم اندیشی مدیران کل ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی پنج استان کشور در خوزستان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری نشست مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های معین شامل : تهران ، اصفهان ، فارس ، کرمان ، کرمان جنوبی در خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اعلام کرد: نشست مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی پنج استان کشور ، 26فروردین به مدت 1 روز در اهواز برگزار می شود.

محمد جوروند اظهار کرد: در پی وقوع جاری شدن سیلاب اخیر در مناطق مختلف استان خوزستان و با تاکید مقام عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر کمک رسانی و همکاری با استان در جهت یاری رساندن به سیل زدگان عزیز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این نشست با حضور استان‌های تهران ، اصفهان ، فارس ، کرمان ، کرمان جنوبی در اهواز برگزار میگردد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و میزبان این نشست افزود: این نشست با حضور علی غیاثی ندوشن، مدیر کل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با هدف بررسی کمکهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین استفاده از ظرفیت ها و کمکهای مردمی و هنرمندان این پنج استان که به عنوان استانهای معین خوزستان در نظر گرفته شده اند و همچنین مسائل فرهنگی، هنری و آموزشی و گفت‌وگو درباره چالش‌ها و مسائل پیش‌رو برگزار می‌شود.

جوروند خاطر نشان کرد: بررسی پیشنهادات و نظرات ارائه شده از سوی مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و برنامه‌ریزی در راستای کمک رسانی در زمینه های مختلف به مناطق سیل زده استان و تحقق رشد فعالیت های فرهنگی و هنری از دیگر اهداف برگزاری این نشست است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۵:۴۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500