• اخبار

استقبال پرشور سیل زدگان شهرستان حمیدیه از برنامه های شاد فرهنگی و هنری هنرمندان استانی

استقبال پرشور سیل زدگان شهرستان حمیدیه از برنامه های شاد فرهنگی و هنری هنرمندان استانی
انجمن سینمای جوان خوزستان با همکاری انجمن هنرهای نمایشی و هنرمندان شهرستان حمیدیه با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری، شادی و نشاط را در دل سیل زدگان حمیدیه زنده کردند.

  به گزارش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، احمد سواری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان حمیدیه ، اظهار کرد:  در راستای ایجاد فضایی شاد برای سیل زدگان شهرستان حمیدیه ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان حمیدیه با همکاری انجمن سینمای جوان خوزستان و انجمن هنرهای نمایشی شهرستان و گروه هنری فنون، در راستای خلق فضایی شاد در میان سیل زدگان، نمایش های شاد و اجراهای با نشاطی  به همراه پخش فیلم در اردوگاه های اسکان سیل زدگان برگزار کردند.

وی افزود : این برنامه ها که روزهای 21 ، 22 ، 23 فروردین در هنرستان ولایت حمیدیه برگزار شد ، مورد استقبال پرشور مردم قرار گرفت.

 وی ضمن تاکید بر لزوم همدلی با سیل زدگان در این شرایط سخت، افزود: از مهمترین راه های همدردی با سیل زدگان خلق فضای شاد و ایجاد روحیه قوی برای مواجهه با بلایای طبیعی است که به حمد خدا هنرمندان و فعالان حوزه فرهنگ و هنر برای تحقق این امر از هیچ تلاشی دریغ نکردند و از همان ابتدا در کنار مردم بودند.

سواری ضمن اشاره به فعالیت های فرهنگی صورت گرفته در این مرحله بسیار حساس، از برگزاری جنگ شادی در اردوگاه ثامن الائمه خبر داد و خاطر نشان ساخت: این جنگ شادی که مشتمل بر برنامه های شاد هنری و سرگرمی است، با همت فعالان فرهنگی و هنرمندان شهرستان، در روزهای اتی ، برگزار خواهد شد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۴۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500