• اخبار

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان معین مدرسه شهید صمدی و صداقت کارون شد

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان معین مدرسه شهید صمدی و صداقت کارون شد
براساس جلسه کمیته پشتیبانی ستاد بحران استانداری خوزستان ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان معین سیل زدگان در دو مدرسه در شهرستان کارون شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، پرویز عزیزی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به عنوان نماینده استانداری برای نظارت براین مدارس افزود : براساس جلسه کمیته پشتیبانی ستاد بحران استانداری خوزستان ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان معین سیل زدگان در دو مدرسه  شهید صمدی و صداقت که محل اسکان سیل زدگان می باشند ، در شهرستان کارون شد.

وی افزود : طی دو بازدیدی که از این مدارس به عمل آمد ، مواردی مشاهده گردید که شامل ، نصب و راه‌اندازی حمام سیار، تعویض شیشه های سرویس بهداشتی، راه اندازی سرویس بهداشتی های سیار ، کمبود روشنایی و تامین اقلام بهداشتی از جمله موارد بررسی شده در این دو مدرسه بود.

عزیزی خاطر نشان کرد : برپایه این گزارش، در بازدید 24 فروردین نواقص دو مدرسه برطرف شد و فقط تامین آب حمام های سیار انجام نشده است.

 ایشان در ادامه با اشاره به اینکه ، تعداد 100نفر در مدرسه شهید صمدی و 30نفر در مدرسه صداقت اسکان دارند ، افزود : انجمن نمایش شهرستان کارون هرشب با اجرای جنگ شادی، برنامه های فرهنگی، نمایش  و سرگرمی ، اوقات کودکان و نوجوانان و خانواده های این اردوگاه ها را پر می کند.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500