• اخبار

نشست هم اندیشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اصحاب رسانه و مطبوعات استان برگزار شد

نشست هم اندیشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اصحاب رسانه و مطبوعات استان برگزار شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان : هنرمندان خوزستانی در شهرهای درگیر سیل به اجرای تئاتر و برنامه های فرهنگی و هنری می پردازند و عواید حاصل از آن را به سیل زدگان اختصاص می دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند در نشست خبری با اصحاب رسانه که در تاریخ 21 فروردین ماه ، پیرامون بررسی اخبار سیل خوزستان و دیگر استانهای درگیر سیل برگزار شده بود، اظهار کرد: در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدامات خوبی انجام شده که می توان به اعلام امادگی حوزه های پشتیبانی وزارت و همچنین پرداخت ویژه یارانه ی مطبوعات به اهالی مطبوعات و رسانه استان و همچنین حمایت های ویژه در حوزه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان از سوی ستاد عالی مساجد کشور اشاره کرد.
وی با اشاره به تلاش هنرمندان خوزستانی در کمک‌رسانی به سیل زدگان، افزود: ایستگاه های مختلفی توسط اهالی فرهنگ و هنر خوزستان در جهت جمع آوری کمک های مردمی در محل تالار آفتاب برپا شده است.
 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به میزان خسارت وارد شده به مراکز تحت اختیار این اداره کل، عنوان کرد: در طول این مدت حدود 11 میلیارد ریال به پروژه ها و مراکز فرهنگی در شهرستان های حمیدیه، شادگان، شوش و سایر شهرهای درگیر سیل خسارت وارد شده است.
جوروند ادامه داد: هنرمندان خوزستانی در شهرهای درگیر سیل به اجرای تئاتر و برنامه های فرهنگی و هنری می پردازند و عواید حاصل از آن را به سیل زدگان اختصاص می دهند.
وی با بیان اینکه کاروان مهر هنرمندان خوزستانی به مناطق سیل زده اعزام شده اند، عنوان کرد: همچنین باشگاه های کتابخوانی و در کنار آن قصه گویی برای کودکان صورت گرفته و به ارائه خدمات فرهنگی و هنری می پردازند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پایان یادآور شد: کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان با بسیج کردن ۲۲۰ کانون با هماهنگی دبیرخانه مساجد استان در جهت کمک رسانی و امداد رسانی به عزیزان سیل زده اقدامات قابل توجهی را انجام داده اند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۱۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500