• اخبار

هشتاد و هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی در بهبهان برگزار شد

هشتاد و هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی در بهبهان برگزار شد
هشتاد و هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهبهان در تاریخ 19 فروردین ماه در محل دفتر امام جمعه این شهرستان با حضور مدیران دستگاههای اجرایی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، مهدی شجاعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهبهان در ابتدای اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال 98 ضمن عرض تبریک به مناسبت سال جدید و همچنین تبریک به مناسبت ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار دو محور را بعنوان سرفصل جلسه شورا بیان داشت . ایشان موضوعات مورد بحث را نقش جوانان در پیام تاریخی مقام معظم رهبری با عنوان گام دوم انقلاب و موضوع دوم را برگزاری جشنهای مهدویت عنوان کرد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهبهان با اشاره به پیام تاریخی مقام معظم رهبری و تاکید آیت اله ناصری امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی بر تحقق این آرمان و نقش جوانان در این مسئله ، با ورودشان میتوانند به آن جامه عمل بپوشانند . در باب موضوع دوم جلسه عنوان کردند باید در خصوص برگزاری جشن های مهدویت که چند روزی بیشتر به آغاز آن فرصت باقی نیست با برنامه ریزی گسترده از وقوع حواشی و نابسامانی ها جلوگیری شود و با سازماندهی ارگان ها مراسمی در شان حضرت صاحب الزمان (ع) و در عین حال مردمی را برگزار نماییم

 آیت الله ناصری امام جمعه شهرستان ضمن خیر مقدم به حاضرین و تبریک روز پاسدار مجددا بر اهمیت هر دو موضوع بیان شده تاکید داشتند و در ادامه افزودند : می بایست با تشکیل شوراهایی جهت تحقق گام دوم انقلاب و تشویق جوانان برای ورود به صحنه تلاش نمود .

رئیس شورای فرهنگ عمومی بهبهان در ادامه افزودند : جشن های مهدویت باید شروع فعالیت های ما در باب فرهنگ سازی در باب مسئله مهدویت و جشن وسیله ای شود برای دعوت از همه آحاد مردم تا با شناخت درست امام غایب آنگونه که شایسته است از منتظران آن حضرت باشیم و این کار میسر نیست مگر با همکاری تمام ارگان ها و سازمانها اعم از مدارس ، دانشگاه و ... که در طول سال خانواده ها و دانش آموزان و سایر اقشار جامعه را با مسئله مهدویت و اسلام ناب آشنا کنند تا ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی که حاصل تلاش ها و مجاهدتهای فراوان و مزین به خون شهدا میباشد حفظ شود .

در هشتاد و هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهبهان مقرر گردید کارگروه های تخصصی جهت حضور جوانان جهت تبیین پیام مقام معظم رهبری با عنوان « گام دوم انقلاب » و همچنین برگزاری جشنهای تخصصی مهدویت تشکیل گردد .

 

 

۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۵:۱۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500