• اخبار

فراخوان ششمین دوره جشنواره ملی شعر نخل و کارون خوزستان به میزبانی شهرستان شوشتر منتشر شد

فراخوان ششمین دوره جشنواره ملی شعر نخل و کارون خوزستان به میزبانی شهرستان شوشتر منتشر شد
محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن اعلام این خبر گفت : به منظور حفظ ارزش‌های 8 سال دفاع مقدّس باارج نهادن به موضوعات مقاومت، ایثار و شهادت و در راستای تعالی هنر و بازتاب نگاه خلاقانه و موشکافانه‌تر هنرمندان عرصه شعر و ادبیات، ششمین جشنواره‌ی سراسری شعر «نخل و کارون» در شهرستان شوشتر برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ،محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اهداف جشنواره را از جمله،گسترش و توسعه فرهنگ ارزشی انقلاب و  دفاع مقدس، تلاش در جهت شناخت هرچه بهتر خوزستان به عنوان شاهراه مرزی و دفاعی و معرفی بیشتر آن به شاعران و پژوهشگران سراسر کشور وشناسایی شاعران ملی به منظور رشد و اعتلای خلاقیت‌ها و آفرینش‌های ادبی برشمرد.

وی افزود: جشنواره در دو بخش آزاد و ویژه با موضوع بازتاب  فرهنگ حماسه، ایثار و شهادت در دوران هشت سال دفاع مقدّس ،حماسه‌آفرینی‌های شهیدان مدافع حرم در راستای دفاع از ارزش‌ها و نقش خوزستان با عنوان سرزمین نخل و کارون در دوران هشت سال دفاع مقدس بوده وشاعران گرامی می توانند آثار خود را در دو سبک کلاسیک و آزاد به دبیرخانه  جشنواره  ارسال نمایند.

جوروند در  ادامه بیان داشت: شاعران می توانند حداکثر در هر بخش 5 اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند . همچنین آثار ارسالی می بایست با فونت نازنین 14 در یک طرف برگ A4 تایپ شده در قالب 2010 یا 2007word   به همراه لوح فشرده به نشانی پستی زیر و یا به نشانی پست الکترونیکی جشنواره  nakhlokaroon98@gmail.com به همراه مشخصات دقیق فردی، نشانی کامل پستی و تلفن تماس ارسال شوند.

وی خاطرنشان کرد: به برگزیدگان در هربخش، لوح یادبود ، تندیس و جوایز نقدی به رسم یادبود اهدا می گردد .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به گاهشمار جشنواره گفت: مهلت ارسال آثار تا 31 اردیبهشت 1398 و زمان برگزاری را19  خرداد 1398  می باشد.

 

 دبیرخانه جشنواره شعر نخل و کارون شوشتر به آدرس خوزستان، شوشتر ، کمیته سوخت ، جنب پست مرکزی ، با تلفن های ٣٦٢٢٤٥٤٠ ( ٠٦١ ) - دورنگار ٣٦٢٢٥٠٠٠( ٠٦١ )-   09169132503 ـ 09166092352 ـ 09168367784 آماده پاسخگویی به شرکت کنندگان می باشد.

۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۱۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500