• اخبار

خدمات رسانی کاروان همیاران کتاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در مناطق سیل زده

خدمات رسانی کاروان همیاران کتاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در مناطق سیل زده
به منظور تقویت روحیه امید ، نشاط و شادی و همیاری با کودکان و نوجوانان ، کاروان فرهنگی همیاران کتاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان عازم مناطق سیل زده استان شد.

به منظور تقویت روحیه امید ، نشاط و شادی و همیاری با کودکان و نوجوانان ، کاروان فرهنگی همیاران کتاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان عازم مناطق سیل زده استان خوزستان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، این کاروان از چند روز گذشته با حضور در محل اسکان سیل زدگان  و با توزیع کتاب و اقلام فرهنگی توانست فضای نشاط و شادی برای کودکان ایجاد نماید .

برپایه این گزارش ، این کاروان تا کنون به کمپ های اسکان سیل زدگان منطقه الهایی ، اردوگاه های جوادالائمه و ثامن الائمه در حمیدیه و اردوگاه های شهرستان کارون سفر کرده و در کنار توزیع کتاب ، اقلام بهداشتی و خوراکی برای کمپ ها، اقدام به برنامه قصه خوانی و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برای کودکان کرده است.

لازم به ذکر است این اداره کل در نظر دارد ، چنانچه از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  بسته های فرهنگی به استان برسد بتواند سایر مناطق سیل زده استان خوزستان را نیز پوشش دهد.


 روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۱۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500