• اخبار

اعلام امادگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان جهت اسکان سیل‌زدگان در مجموعه‌های فرهنگی و هنری استان

اعلام امادگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان جهت اسکان سیل‌زدگان در مجموعه‌های فرهنگی و هنری استان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از آمادگی این اداره کل جهت اسکان سیل‌زدگان در مجموعه های فرهنگی و هنری استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن اشاره به وقوع سیلاب‌های اخیر در استان و لزوم تخلیه روستاها و مناطق در معرض خطری که در حاشیه رودخانه قرار دارند و اسکان سیل زدگان در استان افزود: همه مجموعه‌های فرهنگی و هنری استان خوزستان آمادگی خود را جهت اسکان مردم شریف استان که درگیر سیل شده اند اعلام می‌دارد.

وی افزود: به جهت امدادرسانی به سیل‌زدگان و اسکان آنها در فضاهای مناسب، تمام فضاهای فرهنگی و هنری استان شامل تالارها و مجتمع‌های فرهنگی و هنری با امکانات رفاهی مناسب، آمادگی خدمت‌رسانی به هموطنان عزیز را دارند .

جوروند در ادامه خاطرنشان کرد: کلیه مجموعه‌ها در استان با حداکثر ظرفیت و امکانات موجود در خدمت‌رسانی به هم‌استانی‌های عزیز آمادگی کامل دارند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پایان عنوان کرد: به جهت ایجاد روحیه نشاط و شادی در بین عزیزان سیل‌زده برنامه‌های فرهنگی و هنری نیز در این مجموعه های فرهنگی و هنری اجرا خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۰:۵۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500