• اخبار

جنگ شادمانی «چهل شو» در شهرستان بهبهان تمدید شد

جنگ شادمانی «چهل شو» در شهرستان بهبهان تمدید شد
در ادامه برنامه های فرهنگ و هنری که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در این ایام برگزار گردیده است جنگ شادمانی « چهل شو » رویدادی متفاوت را در حوزه فرهنگی - هنری بهبهان رقم زده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، جنگ شادمانی «چهل شو» که تلفیقی از نمایش و موسیقی است از چهارشنبه اول اسفند ماه تا 17 اسفند ماه در تالار هتل مارون اجرا شد که به دلیل استقبال بی‌نظیر علاقه‌مندان اجرای آن تا دوشنبه 20 اسفند ماه تمدید شده است.

نمایش اصلی "چلشو " پیرامون آسیب‌های فضای مجازی است که با زبان طنز به نمایش درآمده است و این نمایش در عین شاد بودن محور اصلی‌اش بر روی مشکلات امروز جامعه در حوزه فضای مجازی پرداخته و واقعیات تلخ جامعه امروزی ما متمرکز است.

از جمله هنرمندانی که در این رویداد به ایفای نقش پرداخته‌اند می‌توان به، مصطفی خندانی (گلک)، اباذر محمد حسنی (مشمول)، سید اسماعیل سخایی (مهشا که بازیگر آنلاین این نمایش می‌باشد) مالک قره غانی، حسین بنایی، عباس برگ، نیما شجاعی، حسین طیبی به کارگردانی مشترک مصطفی خندانی و جهان زراعت اشاره کرد.

خوانندگان و هنرمندانی که در این برنامه همکاری نموده‌اند عبارتند از، حسین عاشوری، محمدرضا حسن‌زاده، پدرام مصفا و رها آرندان در بخش موسیقی و خانم نازنین طیبی طراح گریم  و علی معلمیان مجری گریم  و ستار حسنی مقدم عکاس این رویداد هنری می‌باشند.

برنامه « چهل شو » به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان و انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان برگزار شده است.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500