• اخبار

نشست هم‌اندیشی مسئولان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان لالی با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

نشست هم‌اندیشی مسئولان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان لالی با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
همزمان با 18 اسفند سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، نشست هم‌اندیشی مسئولان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان لالی با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در مجتمع فرهنگی هنری مولوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، بهرام جمالپور سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی ضمن خیر مقدم به مسئولان کانون‌های مساجد و تبریک 18 اسفند سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: با توجه به نگاه دینی به مسجد به عنوان یک سنگر، باید کارهای فرهنگی و هنری نیز در مساجد صورت گیردو کارهای دینی در کنار هنر جلوه‌ای زیبا خواهد داشت.

جمالپور در ادامه اظهار داشت: انتظار داریم که کانون‌ها با توجه به شرایط روستا و جو حاکم در آن برنامه‌های خود را گسترش دهند و باعث جذب حداکثری جوانان و نوجوانان به کانون‌های مساجد شوند، مدیران این کانون‌ها باید در سال 98 برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری را در دستور کار خود قرار دهند.

در ادامه این نشست مسئولان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به بیان مشکلات، دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند. 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500