• اخبار

نخستین دوره مسابقات کشوری جام اکسین در اهواز برگزیدگان خود را شناخت

نخستین دوره مسابقات کشوری جام اکسین در اهواز برگزیدگان خود را شناخت
نخستین دوره مسابقات کشوری بازی‌های رایانه‌ای با عنوان جام اکسین با معرفی گیمرهای برگزیده به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، آیین پایانی نخستین دوره مسابقات کشوری بازی‌های رایانه‌ای با عنوان جام اکسین با حضور محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، ناصر چنانی معاون هنری و سینمایی این اداره کل، رضا کیانی مشاور هنری استاندار، افشین قطبی سرمربی فولاد خوزستان و اعضاء این تیم و اعضاء شورای شهر اهواز، یک‌شنبه 19 اسفندماه در بلوار ساحلی اهواز برگزار شد.

این دوره از مسابقات با حضور 1100 شرکت‌کننده از استان‌های اصفهان، بوشهر، تبریز، بوشهر، مشهد، تهران، کرمان، قم و خوزستان و در دو بخش PES و FIFA19 در اهواز به اجرا درآمد.

نخستین دوره مسابقات کشوری جام اکسین را 11 داور قضاوت کردند که در هر بازی یک سرداور نیز در کنار گیمرها حضور داشت.

در این دوره پس از رقابت تنگاتنگ شرکت‌کنندگان در بخش PES محمد کمالی از مشهد و عضو تیم اکسین گیم توانست پس از پشت سر گذاشتن رقبای خود عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

همچنین مجتبی خادمی‌فرد، میلاد خالقی و امیر محمد نسانی در همین بخش به ترتیب عنوان‌های دوم تا چهارم این رقابت‌ها را کسب کردند.

در بخش FIFA 19 نیز محمدامین فاتحی از اصفهان و عضو تیم IFC پس رقابتی فشرده با شرکت‌کننده‌ای از تهران عنوان قهرمانی نخستین دوره مسابقات جام اکسین را به خود اختصاصا داد.

همچنین در همین بخش محمدرضا زینعلی، آرمین خلجی و پویان رحیمی توانستند در این دوره از مسابقات به ترتیب مقام‌های دوم تا چهارم را کسب کنند.

از نفرات اول تا چهارم این مسابقات با هدایای نقدی، جام قهرمانی و لوح سپاس تقدیر شد.

لازم به ذکر است، نخستین دوره مسابقات کشوری بازی‌های رایانه‌ای با عنوان جام اکسین از 15 تا 19 اسفند ماه در اهواز برگزار شد.   

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۲۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500