• اخبار

رییس انجمن خوشنویسان استان خوزستان به عنوان عضو هیات مدیره این انجمن در کشور انتخاب شد

رییس انجمن خوشنویسان استان خوزستان به عنوان عضو هیات مدیره این انجمن در کشور انتخاب شد
رضا زدوار رییس انجمن خوشنویسان خوزستان به عنوان عضو هیات مدیره این انجمن در کشور انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، رضا زدوار رییس انجمن خوشنویسان استان خوزستان در سیزدهمین مجمع انجمن خوشنویسان ایران که شنبه و یک‌شنبه 18 و 19 اسفند ماه در جزیره کیش برگزار شد به عنوان عضو هیات مدیره انجمن خوشنویسان ایران انتخاب شد.

سیزدهمین مجمع نمایندگان منتخب انجمن خوشنویسان ایران با حضور 400 نماینده از مجامع استان‌های سراسر کشور برگزار شد که پس از 2 روز بحث و بررسی مسائل انجمن‌های سراسر کشور، انتخابات برای تشکیل شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران انجام شد.

در این انتخابات رضا زدوار رییس انجمن خوشنویسان استان خوزستان، با کسب رده دوم به عنوان عضو اصلی شورای انجمن خوشنویسان ایران انتخاب شد.

شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران شامل 9 نفر عضو اصلی و 2 نفر بازرس است که از این تعداد 7 نفر از استان‌های سراسر کشور و 2 نفر از تهران انتخاب می‌شوند که  انتخابات آن هر دوسال یک‌ بار انجام می‌شود.

لازم به ذکر است، رضا زدوار رییس انجمن خوشنوسان استان خوزستان برای سومین سال متوالی است که به عنوان هیات مدیره انجمن خوشنویسان ایران انتخاب می‌شود که این افتخاری بزرگ برای استان خوزستان است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۲۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500