• اخبار

مراسم بزرگداشت مرحوم سوزان بختیاری‌زاده از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه استان خوزستان برگزار شد

مراسم بزرگداشت مرحوم سوزان بختیاری‌زاده از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه استان خوزستان برگزار شد
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان آیین بزرگداشت مرحوم سوزان بختیاری‌زاده از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه استان در تالار مطهری اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، آیین بزرگداشت مرحوم سوزان بختیاری‌زاده از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه استان با حضور محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مرتضی جمشیدی معاون فرهنگی و رسانه این اداره کل، فرانک موسوی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان و اعضاء هیات مدیره خانه مطبوعات استان، یک‌شنبه 19 اسفند ماه در تالار مطهری اهواز برگزار شد.

در این مراسم محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت بانو سوزان بختیاری‌زاده به خانواده مرحوم و اصحاب رسانه و مطبوعات استان گفت: بانو سوزان بختیاری‌زاده از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه و محیط زیست در استان خوزستان بود که در این سال‌ها در راه پیشرفت استان تلاش‌های بسیاری کرد.

وی ضمن اشاره به دغدغه‌مندی آن مرحوم اظهار کرد: دغدغه‌مندی، مطالبه‌گری و خیرخواهی این بانوی گرامی باعث شد که یاد و خاطره وی برای همیشه در اذهان ما باقی بماند.

جوروند در ادامه ضمن تسلیت به خانواده آن مرحوم گفت: درود می‌فرستیم به روح بلند بانو سوزان بختیاری‌زاده و برای این عزیز از دست رفته علو درجات و برای خانواده آن مرحوم صبر جمیل را از خداوند متعال مسئلت می‌نماییم.   

لازم به ذکر است، مرحوم سوزان بختیاری‌زاده از خبرنگاران و فعالان عرصه‌های فرهنگی و محیط زیست استان خوزستان بود که در بهمن ماه سال جاری پس از تحمل یک دوره بیماری دار فانی را وداع گفت.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۹:۵۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500