• اخبار

همایش "زندگی به سبک ایرانی اسلامی" و "دانش آموز موفق کیست" در رامهرمز برگزار شد

همایش "زندگی به سبک ایرانی اسلامی" و "دانش آموز موفق کیست" در رامهرمز برگزار شد
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامهرمز همایش "زندگی به سبک ایرانی اسلامی" و "دانش آموز موفق کیست" در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، عبدالرضا باغ شیرین سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامهرمز با اعلام این خبر افزود: به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامهرمز و همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان و اداره آموزش و پرورش همایش " زندگی به سبک ایرانی اسلامی "  در روستای باصدی حاج بارون  و "دانش آموز موفق کیست" در دبستان توحید این شهرستان با حضور میهمانان و هنرمندانی از جبهه فرهنگی میقات ظهور تهران برگزار شد.

در این همایش سیده فاطمه موسوی مسئول نمایندگی حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان در رامهرمز ضمن عرض خیر مقدم، هدف از برگزاری این برنامه‌ها را حفظ، گسترش و رواج آداب و سنن بومی و محلی عنوان کرد و افزود: اجرای چنین برنامه‌هایی سبب تقویت و آشنایی نسل جدید با این گونه آداب و سنن می‌شود.

درادامه  پس از اجرای مسابقه و برنامه‌های شاد و مفرح توسط گروه فرهنگی میقات ظهور تهران به سرپرستی حجت الاسلام علی وکیلی پور، میان پرده طنز توسط دانش آموزان مدرسه بنت الهدی و معرفی کتاب توسط اعضای باشگاه کتابخوانی اوریای شهدای باصدی برگزار شد.

وی  افزود: گروه فرهنگی میقات ظهور به سطح شهر و دبستان توحید رفتند که درابتدای این برنامه باغ شیرین سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز برگزاری چنین برنامه‌هایی با طرح سوال دانش آموز موفق چه کسی است افزود: طبق بیان مقام معظم رهبری دانش آموز موفق کسی است که سه مسئله تحصیل، تذهیب و ورزش را در راس برنامه‌های خود قرار دهد. در ادامه برنامه‌های متنوع گروه فرهنگی میقات ظهور تهران به همراه اجرای مسابقه، پخش فیلم کوتاه و کلیپ تحت عنوان دانش آموز موفق کیست به اجرا در آمد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۲۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500