• اخبار

تشکیل شورای راهبردی در کنار همه انجمن‌های هنری استان خوزستان

تشکیل شورای راهبردی در کنار همه انجمن‌های هنری استان خوزستان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آیین پایانی سی و چهارمین جشنواره موسیقی استان با اشاره به تشکیل اولین شورای راهبردی در سال گذشته، از تشکیل شوراهای راهبردی در کنار همه انجمن‌های هنری استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر استان که با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان برگزار شد ضمن تبریک حلول ماه رجب گفت: حضور 16 گروه موسیقی از سراسر استان در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر را  که پس از 9 سال وقفه فعالیت خود را از سر گرفته است رویدادی بزرگ و قابل تقدیر است.

وی در ادامه با اشاره به موسیقی فاخر بومی استان خوزستان اظهار کرد: با برگزاری این رویداد بزرگ هنری گام موثری در جهت احیای موسیقی بومی و فاخر استان خوزستان برداشته شده است.

جوروند تصریح کرد: با حمایت استاندار فرهیخته و هنردوست استان شاهد شکل‌گیری فعالیت‌های بسیار خوبی در حوزه موسیقی محلی و به طور خاص موسیقی فاخر در استان خوزستان خواهیم بود.

وی با اشاره به تشکیل اولین شورای راهبردی در استان خوزستان خاطرنشان کرد: در کنار همه انجمن‌های هنری استان یک شورای راهبردی تشکیل شده که اولین شورای در استان سال گذشته با تشکیل شورای راهبردی تئاتر استان آغاز شد که با تشکیل و راه‌اندازی این شورا در کنار انجمن‌های استان شاهد همدلی و نزدیکی بیشتر میان هنرمندان حوزه‌های مختلف هنری بودیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پایان گفت: امیدوارم اینگونه فعالیت‌هایی که باعث رشد تفکر و خردورزی در کنار شادیهای حلال می‌شود ادامه داشته باشند تا با برگزاری برنامه‌هایی با کیفیت شاهد استانی بانشاط، خردورز و فعال در سطح کشور باشیم چرا که مردم فهیم و هنردوست استان خوزستان لایق بهترین‌ها هستند.

لازم به ذکر است، سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر استان خوزستان از 13 تا 17 اسفند ماه با حضور 16 گروه موسیقی محلی، سنتی، پاپ و کلاسیک در سالن همایش‌های گیت بوستان اهواز برگزار شد.   

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۱۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500