• اخبار

نخستین دوره مسابقات کشوری جام اکسین در اهواز آغاز به کار کرد

نخستین دوره مسابقات کشوری جام اکسین در اهواز آغاز به کار کرد
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان نخستین دوره مسابقات کشوری بازی‌های رایانه‌ای با عنوان جام اکسین در اهواز گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، آیین گشایش نخستین دوره مسابقات کشوری بازی‌های رایانه‌ای با عنوان جام اکسین با حضور محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، ناصر چنانی معاون هنری و سینمایی این اداره کل، رضا کیانی مشاور هنری استاندار خوزستان، چهارشنبه 15 اسفند ماه در جاده ساحلی جنب کتابخانه مرکزی اهواز برگزار شد.

در این مراسم محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، گفت: در پی تاکید مقام معظم رهبری در خصوص توجه ویژه به جوانان و نوجوانان، کار بسیار خوب و بزرگی در راستای منویات رهبر انقلاب در اهواز انجام شد.

وی افزود: در دنیایی که دیگر نگاه سنتی وجود ندارد، آنچه اتفاق می‌افتد بهره‌برداری از سیستم‌های تکنولوژی و پیشرفته در تمامی حوزه‌ها است.

جوروند ضمن اشاره تغییر ذائقه نوجوانان و جوانان اظهار کرد: دنیای امروز ما دنیایی مغایر با گذشته است در حال حاضر نوع بازی‌ها و تفریح نوجوانان و جوانان با گذشته فرق کرده و بازی‌ها از بازی‌های حرکتی به بازی‌های فکری تغییر یافته است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در ادامه ضمن تقدیر از جوانان و نوجوانان خوش‌فکری که طراح این ایده و جریان مهم فکری و فرهنگی بودند تصریح کرد: امیدواریم در آینده بتوانیم اهواز را به عنوان میزبان ثابت و دائمی این بازی‌ها به کشور معرفی کنیم.

لازم به ذکر است، نخستین دوره مسابقات کشوری بازی‌های رایانه‌ای با عنوان جام اکسین با حضور هزار نفر شرکت‌کننده از سراسر کشور در قالب تیم‌های استانی از 15 تا 19 اسفند ماه در اهواز برگزار می‌شود.

 

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500