• اخبار

سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب خوزستان در نوبت صبح روز 22 بهمن ماه تعطیل خواهد بود

سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب خوزستان در نوبت صبح روز 22 بهمن ماه تعطیل خواهد بود
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از تعطیلی نمایشگاه بزرگ کتاب خوزستان برای شرکت ناشران، غرفه‌داران و مردم انقلابی اهواز در راهپیمایی 22 بهمن در نوبت صبح روز ۲۲ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مرتضی جمشیدی معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، ضمن گرامی داشت ایام دهه فجر و یوم‌الله ۲۲ بهمن ماه و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، گفت: نمایشگاه بزرگ کتاب خوزستان در تایم صبح روز ۲۲ بهمن ماه تعطیل خواهد بود.

وی افزود: به جهت گرامیداشت این روز خجسته و جشن پیروزی مردم ایران و همچنین به جهت حضور گسترده آحاد مردم شریف و انقلابی اهواز و فرصت حضور همه ناشران و غرفه‌داران حاضر در ۱۳ نمایشگاه بزرگ کتاب خوزستان، در راهپیمایی عظیم و شکوهمند ۲۲ بهمن ماه ۹۷، نمایشگاه در تایم صبح روز ۲۲ بهمن ماه تعطیل خواهد بود، و در تایم عصر مجدد به فعاليت خود ادامه خواهد داد.

جمشیدی در پایان از همه اصحاب فرهنگ و هنر، جامعه رسانه و مطبوعات، ناشران و نویسندگان استان خوزستان جهت حضور در راهپیمایی بزرگ روز ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۰۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500