• اخبار

آیین پایانی دومین جایزه ادبی «داستان جنوب» برگزار می‌شود

آیین پایانی دومین جایزه ادبی «داستان جنوب» برگزار می‌شود
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: آیین پایانی دومین جایزه ادبی «داستان جنوب» با حضور فرهیختگان ادبی و علاقه‌مندان به حوزه‌ ادبیات و داستان‌نویسان جوان کشور در سرای اهل قلم (نمایشگاه بین‌المللی خوزستان) اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مرتضی جمشیدی معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: با توجه به برگزاری مناسب و در خور نحستین جایزه ادبی «داستان جنوب» در سال گذشته، آثار متنوع و گسترده‌ای از سراسر کشور به دبیرخانه جایزه ادبی داستان جنوب ارسال شد.

وی افزود: بیش از هزار اثر ارسال شده به دبیرخانه جایزه ادبی، در چهار بخش «داستان کوتاه آزاد»، «داستان کوتاه با موضوع جنوب»، «داستان و ترجمه داستان به زبان عربی» و بخش «پژوهش و مقاله» در دو مرحله گزینش و داوری شد.

جمشیدی در ادامه خاطرنشان کرد: در این مراسم که از برنامه‌های جنبی سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان خوزستان است از چهره‌های برتر ادبیات جنوب تقدیر خواهد شد.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پایان از تمامی علاقه‌مندان به حوزه‌ ادبیات و داستان‌نویسی، پژوهش و مقاله‌نویسی برای حضور و همراهی در آیین پایانی و معرفی برگزیدگان جایزه ادبی داستان جنوب دعوت کرد.

گفتنی است، دومین جایزه ادبی «داستان جنوب» از سری برنامه‌های جنبی سیزدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان است که با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، یک‌شنبه ٢1 بهمن‌ماه ١٣٩7 ساعت 18:30 در محل نمایشگاه بین‌المللی خوزستان برگزار می‌شود.

۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۲۱:۱۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500