• اخبار

آیین پایانی جام باشگاه‌های کتابخوانی خوزستان برگزار می‌شود

آیین پایانی جام باشگاه‌های کتابخوانی خوزستان برگزار می‌شود
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از آیین پایانی سومین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی خوزستان با حضور احمد اکبرپور و مهدی مرادی از نویسندگان کودک و نوجوان در 23 بهمن در سرای اهل قلم نمایشگاه کتاب خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،مرتضی جمشیدی معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، هدف از برگزاری این جشنواره را کتابخوانی گروهی کودکان و نوجوانان استان برشمرد و گفت: برقراری ارتباط مستقیم میان نویسندگان با کودکان و نوجوانان از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره در استان خوزستان است.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با بیان این مطلب گفت: تا کنون بیش از هزار اثر به دبیرخانه جشنواره جام باشگاه‌های خوزستان ارسال شده که پس از بررسی توسط هئیت داوران 20 اثر به عنوان اثر برگزیده برای رقابت در مرحله کشوری معرفی شدند.

مرتضی جمشیدی افزود: با توجه به شیوه‌نامه دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امسال برای اولین بار کار داوری به استان‌ها واگذار شد که پس از گزینش، بهترین آثار به دبیرخانه جام باشگاه‌ها تهران ارسال خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۸:۴۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500