• اخبار

رونمایی از کتاب پرواز چلچله ها در نمایشگاه کتاب خوزستان

رونمایی از کتاب پرواز چلچله ها در نمایشگاه کتاب خوزستان
کتاب «پرواز چلچله‌ها» در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان خوزستان به تألیف مشترک حجت الاسلام رشید کیانی قلعه سردی و محمد ملازاده احمدی رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مراسم رونمایی از این کتاب باحضور آیت‌الله محسن حیدری، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری،حجت الاسلام حاجتی امام جمعه اهواز،مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام رشید کیانی در این باره اظهار داشت: کتاب «پرواز چلچله‌ها» وصیت‌نامه چهل شهید روحانی دفاع مقدس خوزستان و با مقدمه آیت‌الله سیدعلی شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری باتوجه به پدر شهید بودن ایشان به تألیف رسیده است.
وی با اشاره به این‌که فرزند آیت‌الله شفیعی یکی از شهدای پرداخته شده در این کتاب است، بیان کرد: پرداختن به چهل شهید به دلیل چهل سالگی انقلاب اسلامی است.
مولف کتاب کتاب «پرواز چلچله‌ها» عنوان کرد: امام راحل و رهبرمعظم انقلاب نسبت به مطالعه وصیت‌نامه شهدا تأکیدات بسیاری دارند و در این کتاب گاهی مطالبی درباره تهذیب، جهاد و دیگر مسائل را می‌توان پیدا کرد.
وی افزود: کتاب «پرواز چلچله‌ها» ابتدا معرفی اجتمالی شهید و در ادامه نیز وصیت‌نامه شهید و مجموع کتاب در 197 صفحه به چاپ رسیده است.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500