• اخبار

برای اعتلای فرهنگ این مرز و بوم همه باید با همدلی و تلاش جمعی گام برداریم

برای اعتلای فرهنگ این مرز و بوم همه باید با همدلی و تلاش جمعی گام برداریم
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آیین افتتاحیه جشنواره بین ‌المللی هنرهای تجسمی در دزفول اظهار کرد: برای اعتلای فرهنگ این مرز و بوم همه باید با همدلی و تلاش جمعی گام برداریم.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوزستان، ناصر چنانی  معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آیین افتتاحیه جشنواره بین ‌المللی هنرهای تجسمی در شهرستان دزفول گفت: برای دست یافتن به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی هزینه‌های فراوان داده‌ایم، لذا امروز تلاش همه باید در راستای تقویت این ارکان در کشور اسلامی تلاش روزافزون داشته باشیم.

وی برگزاری این جشنواره‌ها را گامی ارزنده برای بالندگی فرهنگی و هنری کشور دانست و اظهار داشت: هنر، یک رسانه بسیار تاثیرگذار است، جشنواره‌های فرهنگی فرصتی بی‌نظیر برای دادن پاسخ مناسب به جنگ‌های ناعادلانه دشمنان و تلاش‌های آنان برای ترسیم تصویری نادرست از فرهنگ و کشور ماست.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، با قدردانی از دست‌اندرکاران این جشنواره و تلاش یکساله هنرمندان و عوامل برگزار کننده آن افزود: اجرای اینگونه برنامه‌ها در شهرستان‌هایی که ظرفیت‌های لازم را دارند که توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان مورد حمایت قرار گیرند.

 

 

۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500