• اخبار

تئاتر در درجه اول بابد برای مردم اجرا شود

تئاتر در درجه اول بابد برای مردم اجرا شود
اصغر همت بازیگر، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون در آیین اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک اظهار کرد: تئاتر در درجه اول بابد برای مردم اجرا شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اصغر همت بازیگر، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون و داور بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک در آیین اختتامیه این جشنواره که جمعه 9 آذر ماه در تالار خورشید این شهرستان برگزار شد با بیان این مطلب افزود: این جشنواره نسبت به سال‌های گذشته رشد خوبی داشته است ولی همچنان از نظر موضوعی توقع بیشتری از آثاری که در این جشنواره شرکت می‌کنند داریم.

وی ضمن اشاره به دقت در انتخاب آثار گفت: بازبین‌ها و بازخوان‌ها باید توجه بیشتری برای انتخاب آثار داشته باشند تا شاهد جشنواره‌ای یکدست‌تر و منسجم‌تر نسبت به سال‌های گذشته باشیم.

اصغر همت در ادامه خاطر نشان کرد: در تولید آثار نمایشی باید به تکنیک و خلاقیت توجه ویژه‌ای شود که برای رسیدن به این مهم گروه‌های نمایشی باید آموزش‌های لازم را در این رابطه دیده باشند زیرا در هنر تئاتر، تکنیک و خلاقیت حرف اول را می‌زند.

داور بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک با اشاره به این مطلب که تئاتر باید در درجه اول برای مردم باشد گفت: جشنواره‌ها اگر برآیند کارهای اجرایی برای مردم باشند با موفقیت بیشتری روبرو خواهند بود.

وی در پایان اظهار کرد: در بزرگترین جشنواره‌های دنیا نیز آثار پس از اجرای عمومی در رقابت شرکت کرده و داوری می‌شوند.

  

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500