• اخبار

آموزش مقوله‌ای مهم برای رشد هنر نمایشی در کشور است

آموزش مقوله‌ای مهم برای رشد هنر نمایشی در کشور است
شهرام گیل آبادی از داوران مرحله نهایی بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ در اندیمشک گفت: آموزش مقوله‌ای مهم برای رشد هنر نمایشی در کشور است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، شهرام گیل آبادی از داوران مرحله نهایی بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ با بیان این مطلب گفت: 4 آذر ماه نه تنها برای اندیمشک که برای تمام ایران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و اگر مسئولان به این جشنواره که با محوریت مقاوت و گرامیداشت این روز تاریخی برگزار می‌شود تاکید و توجه ویژه‌ای داشته باشند این جشنواره می‌تواند به یک برند جهانی تبدیل شود.

وی در ادامه آموزش را مقوله‌ای مهم برای رشد هنر نمایش دانست و گفت: این جشنواره باید به کارگاهی تخصصی برای ارتقای کیفیت کارهای نمایشی تبدیل شود.

گیل آبادی افزود: افزایش سطح امکانات، سالن و تجهیزات برگزاری این جشنواره باید مد نظر قرار گیرد همچنین می‌توان از توانمندی هنرمندان شرکت‌کننده در این جشنواره برای توسعه فکری در عرصه نمایش کشور بهره برد.

وی در پایان ضمن تقدیر از مهمان‌نوازی مردم خونگرم اندیمشک و حضور پرشور هنرمندان در این جشنواره گفت: جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک شایستگی این را دارد که توجه و امکانات بیشتری به آن تعلق گیرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500