• اخبار

جشنواره ملی تئاتر اندیمشک این ظرفیت را دارد که در تقویم ثابت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گیرد

جشنواره ملی تئاتر اندیمشک این ظرفیت را دارد که در تقویم ثابت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گیرد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آیین پایانی بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ در اندیمشک گفت: جشنواره ملی تئاترلاله‌های سرخ اندیمشک این ظرفیت را دارد که در تقویم ثابت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در مراسم اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ در اندیمشک که جمعه 9 آذر ماه در تالار خورشید این شهرستان برگزار شد گفت: جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ امسال بیست و چهارمین سالگرد خود را سپری می‌کند و دلیل این تداوم حضور مردم نجیب، فرهیخته و علاقه‌مند به هنر و بخصوص حوزه تئاتر است.

وی افزود: اگر نبود این شوق و عشق و علاقه‌مندی مردم فهیم اندیمشک به حوزه هنر و تئاتر این جشنواره به اینجا نمی‌رسید.

جوروند در ادامه ضمن اشاره به چالش‌هایی که در برگزاری این جشنواره وجود داشت گفت: طی این سال‌ها توانستیم جشنواره‌ای را که با 3 شهرستان شروع شد به یک جشنواره ملی تبدیل کنیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در ادامه اظهار کرد: جشنواره ملی تئاتر اندیمشک این ظرفیت را دارد که در تقویم ثابت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گیرد و اعتبار ثابت و جداگانه‌ای به آن اختصاص داده شود.

وی با اشاره به احداث یک پلاتو جدید در اندیمشک گفت: از جمله اتفاقات خوبی که امسال همزمان با جشنواره ملی لاله‌های سرخ در اندیمشک افتاده احداث پلاتویی در فضای باز تالار خورشید با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال است که با کلنگ‌زنی این پروژه مراحل اجرایی آن آغاز خواهد شد.

جوروند در پایان ضمن تقدیر از حضور پرشور مسئولان، مردم و هنرمندان افزود: امیدوارم این جشنواره بتواند در آینده نزدیک خیز بلندی هم در جهت محتوایی و هم در جهت فنی بردارد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۹ آذر ۱۳۹۷ ۲۳:۵۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500