• اخبار

جشنواره تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک جشنواره‌ای ارزشمند است که یادآور یک رویداد بزرگ تاریخی است

جشنواره تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک جشنواره‌ای ارزشمند است که یادآور یک رویداد بزرگ تاریخی است
مدیر کل مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک گفت: جشنواره تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک جشنواره‌ای ارزشمند است که یادآور یک رویداد بزرگ تاریخی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، شهرام کرمی مدیر کل مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک که جمعه 9 آذر ماه در تالار خورشید شهرستان اندیمشک برگزار شد اظهار کرد: برگزاری این جشنواره صرفا یک مراسم نیست بلکه وظیفه‌ای است که هنرمندان در فبال یک رویداد تاریخی بزرگ دارند.

وی افزود: این مایه خوشحالی است که هنرمندان با زبان شیوای هنر و حمایت مسئولان می‌توانند وظیفه خود را در قبال فرهنگ و تاریخ کشور انجام دهند.

کرمی ضمن اشاره به 80 جشنواره‌ای که در طول سال در کشور اجرا می‌شود گفت: به طور یقین این جشنواره یکی از تاثیرگذارترین جشنواره‌هایی است که هر ساله در اندیمشک اجرا می‌شود.

مدیر کل مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه اظهار کرد: امیدوارم این جشنواره در سال‌های آینده بتواند دستخوش تغییرات چشمگیری شده و گسترش پیدا کند و در این راستا اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خود را مکلف می‌داند که از این رویداد بزرگ هنری حمایت کند.

وی در پایان گفت: موضوعات جشنواره مقاوت از مضامینی است که هویت جامعه را شکل داده و جزو  ارزش‌های ما محسوب می‌شود.  

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500