• اخبار

همزمان با هفته وحدت همایش بزرگ معتمدین، بزرگان و ریش سفیدان طوائف و قبایل بهبهان برگزار شد

همزمان با هفته وحدت همایش بزرگ معتمدین، بزرگان و ریش سفیدان طوائف و قبایل بهبهان برگزار شد
بر اساس مصوبه پنجاه و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی همایش بزرگ معتمدین، بزرگان و ریش سفیدان قبائل و طوائف بهبهان با رویکرد اقتصاد مقاومتی در محل سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج بهبهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، در این همایش که با حضور آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز برگزار شد بر لزوم حفظ انسجام و وحدت میان احاد جامعه تاکید شد.

آیت الله موسوی جزایری در سخنانی ضمن تبریک فرارسیدن میلاد پیامبر مهربانی اظهار داشت: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون ملت شریف ایران و خصوصا مردم بهبهان با اتحاد و همدلی برای دین و اسلام و انقلاب توانستند با نثار شهدای عزیز پیروزی را به ارمغان آوردند و اتحاد و همدلی مردم رمز این پیروزی بود.

وی در ادامه عنوان داشت: با تکیه بر اقتصاد مقاومتی  و تولیدات بومی و صنایع دستی فاخر و همچنین کشاورزی می‌توان بر تمامی مشکلات فائق آمد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در خاتمه هدف از این همایش را پیوند ناگسستنی و حفظ اتحاد مقدس میان مردم عنوان کرد.

در ادامه این مراسم سید قدرت الله ناصری امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی بهبهان با تبریک فرارسیدن هفته وحدت و تقارن آن با هفته بسیج و نیز با گرامیدداشت یاد و خاطره رشادت‌های بسیجیان اظهار داشت: در شرایط فعلی که دشمن برای مقابله با نظام و انقلاب عزم خود را جزم کرده است میبایست همچون گذشته با حفظ اتحاد و انسجام داخلی با این  نقشه شیطانی آنها مقابله کرد و وحدت و همدلی و صبر در راه خدا را لازمه موفقیت و پیروزی دانست.

همچنین در این مراسم محمد حری فرماندار و نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی بهبهان نیز طی سخنانی با اشاره به آمار اشتغال در شهرستان بر لزوم تکیه بر تولیدات داخلی و تقویت اقتصاد بومی تاکید نمود.

در حاشیه این همایش بزرگ نیز نمایشگاهی از تولیدات بومی و محلی و همچنین صنایع دستی  توسط رئیس شورای فرهنگ عمومی استان خوزستان افتتاح شد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500