• اخبار

سرپرست دبیرخانه کانون‌های مساجد خوزستان از دو کانون اهواز بازدید کرد

سرپرست دبیرخانه کانون‌های مساجد خوزستان از دو کانون اهواز بازدید کرد
حجت الاسلام همت پور سرپرست دبیرخانه کانون‌های مساجد خوزستان، از دو کانون فرهنگی هنری مساجد اهواز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت‌الاسلام مرتضی همت پور، سرپرست دبیرخانه کانون‌های مساجد خوزستان گفت: یکی از برنامه‌هایی که در دبیرخانه کانون‌های مساجد استان در نظر گرفتیم، بازدید از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد اهواز و سایر شهرستان‌هاست، تا از این طریق با فعالیت‌ها، عملکرد و همچنین مشکلات این کانون‌ها آشنا شویم.

وی افزود: این برنامه از ابتدای هفته جاری آغاز شده که در این راستا از دو کانون فرهنگی هنری امام خامنه‌ای مسجد زین‌العابدین و کانون جوادالائمه مسجد جوادالائمه اهواز بازدید و با مسئول و رابط کانون، امام جماعت، فرمانده پایگاه بسیج دیدار و گفت و گو کردیم.

سرپرست دبیرخانه کانون‌های مساجد خوزستان، با بیان اینکه این بازدیدها با همراهی کارشناسان دبیرخانه کانون‌های مساجد استان صورت گرفته است، اضافه کرد: در کانون امام خامنه‌ای اهواز بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا، از محل کانون و کتابخانه بازدید انجام شد و در جلسه‌ای مشکلات و فعالیت‌های فرهنگی کانون مورد بررسی قرار گرفت.

حجت‌الاسلام همت‌پور ضمن اشاره به بازدید از کانون فرهنگی هنری جوادالائمه اهواز اظهار کرد: این کانون یکی از فعال‌ترین کانون‌های سطح اهواز و استان است و فعالیت‌های چشم گیر، گسترده و مورد توجهی توسط نیروهای کانون با همراهی سایر بخش‌های مسجد انجام می‌شود که قابل تقدیر است.

ویگفت: از جمله برنامه‌های این مسجد می‌توان به برنامه‌های مناسبتی گسترده، جشن‌های خیابانی، برگزاری تئاتر و تعزیه، دوره‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف و ... عنوان کرد و اذعان داشت: کانون جوادالائمه می‌تواند الگویی برای سایر کانون‌های استان باشد.

وی اظهار کرد: در بازدید از این کانون ها مقرر شد، مسئول کانون ها تمامی اعضای کانون را در سامانه سجا ثبت کنند، گزارش عمکرد برنامه های کانون ها به دبیرخانه ارسال شود و همچنین مسئولان و رابطان کانون به صورت مستمر با دبیرخانه استان در ارتباط باشد.

سرپرست دبیرخانه کانون‌های مساجد خوزستان بیان کرد: بنا داریم در این بازدیدها از کانون‌های موفق و فعال را شناسایی و در بازدیدهای بعدی از همراهی آنها بهره‌مند شویم تا این کانون‌ها در آینده ارتباط نزدیک‌تری با هم داشته باشند و از ظرفیت‌های هم استفاده کرده و بتوانند با اقدامات فرهنگی و هنری مختلف به فعالیت سایر کانون ها کمک کنند.

 

 

 

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500