• اخبار

بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک برگزار می‌شود

بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک برگزار می‌شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ در شهرستان اندیمشک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن اعلام این خبر گفت: این جشنواره در گستره ملی و با شرکت 31 استان از سراسر کشور در شهرستان اندیمشک برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره با محوریت نقش تئاتر در ترویج و تکریم حماسه چهارم آذر، روز مقاومت اندیمشک و تکریم دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس و حماسه‌های مدافعان حرم و همچنین ترویج الگوی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی برگزار می‌شود.

جوروند در ادامه تعداد آثار ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره را 156 اثر از 31 استان کشور عنوان کرد و افزود: آثار منتخب توسط هیات داوران این جشنواره 10 اثر بود که 9 اثر در بخش اصلی و 1 اثر در بخش مهمان این جشنواره شرکت می‌کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اظهار کرد: از جمله هیات انتخاب بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک می‌توان به مهدی درویش، علی خادم و سعید فضلعلی‌پور اشاره کرد.

وی در ادامه گفت: هیات داوران این جشنواره نیز از اصغر همت، شهرام گیل‌آبادی و کوروش نریمانی تشکیل شده است.

لازم به ذکر است، این جشنواره به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و همکاری فرمانداری شهرستان اندیمشک از 6 تا 9 آذر ماه سال جاری به مدت 4 روز در تالار خورشید، پلاتوی خانه فرهنگ و پلاتوی استاد مهرآذین شهرستان اندیمشک برگزار می‌شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۳۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500