• اخبار

دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی انسان و محیط زیست در دزفول برگزار می‌شود

دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی انسان و محیط زیست در دزفول برگزار می‌شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی انسان و محیط زیست در دزفول خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن اعلام این خبر گفت: از اهداف برگزاری این جشنواره می‌توان به مطرح کردن مشکلات زیست محیطی از نگاه هنرمندان تجسمی و تعامل هنرمندان ایران و دیگر کشورهای جهان اشاره کرد.

وی تعداد آثار ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره را 330 اثر از 15 کشور عنوان کرد و افزود: در بخش مجسمه 22 اثر، در بخش طراحی 7 اثر و در بخش نقاشی 58 اثر از آثار منتخب این جشنواره هستند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن اشاره به اعضا هیات انتخاب این جشنواره گفت: از جمله اعضا هیات انتخاب حاضر در این جشنواره می‌توان به آذرنوش گیلانی، سید نظام‌الدین امامی‌فر، امین بختیاری، حمید نورآبادی، رضا چراغ‌چشم و عبدالرضا رابطی اشاره کرد.

وی گفت: اعضا هیات داوران این جشنواره را سید نظام‌الدین امامی‌فر، بهروز دارش، کارن هیملز و اد هانس از کشور هلند تشکیل می‌دهند.

جوروند در ادامه خاطر نشان کرد: دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی انسان و محیط زیست به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در گستره بین‌المللی از 8 تا 16 آذر ماه سال جاری در مجتمع فرهنگی سینمایی شهرستان دزفول برگزار می‌گردد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500