• اخبار

معرفی آثار راه‌یافته به بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک

معرفی آثار راه‌یافته به بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک
آثار راه‌یافته به بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، علی بازگیر رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک و دبیر بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اعلام کرد: با پایان مرحله بازبینی آثار صحنه‌ای بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک، آثار راه یافته به جشنواره در دو بخش مسابقه و مهمان معرفی شدند.

وی در ادامه گفت: هیئت انتخاب بخش صحنه‌ای این جشنواره از مجموع 153 اثر رسیده از 31 استان کشور به بخش صحنه‌ای 9 نمایش برگزیده را در بخش مسابقه و یک نمایش را در بخش مهمان را معرفی کردند.

بازگیر گفت: از آثار انتخاب شده در بخش مسابقه می‌توان به نمایش « عقیم» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی از استان البرز،کرج، نمایش «لالایی با شیپور» به نویسندگی و کارگردانی ناصر کریمی نیک از استان مرکزی،اراک، نمایش «گنج خسیس» به نویسندگی و کارگردانی پویا حسنوند از استان لرستان، شهرستان خرم آباد و نمایش «من به همه تون آدرس میدم» به نویسندگی و کارگردانی محمدسعید فرازمند از استان کرمانشاه اشاره کرد.

وی همچنین اظهار کرد: نمایش «شراره» به نویسندگی و کارگردانی محمدمهدی خاتمی از استان خراسان رضوی، مشهد، نمایش «دوئت تنهایی» به نویسندگی سارا الهیان و کارگردانی میثم ملازینل از استان قزوین، نمایش «خاک شیرین» به نویسندگی حامد مکمل و کارگردانی زمان ارکمان از استان یزد، نمایش «آقای قاضی صدایم را می شنوی» به نویسندگی مرتضی شاه کرم و  کارگردانی حسن سبحانی مینایی از استان هرمزگان شهرستان میناب و نمایش «برش های کوتاه» به نویسندگی و کارگردانی مهدی آشوغ از استان خوزستان شهرستان اندیمشک از دیگر آثار معرفی شده در بخش مسابقه هستند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: در بخش مهمان این جشنواره نیز نمایش «عامدانه، عاشقانه، قاتلانه» به نویسندگی ساناز بیان و کارگردانی محمد بوبردک از استان خوزستان شهرستان امیدیه توسط هیات انتخاب معرفی شد.

شایان ذکر است: همزمان با هفته وحدت و گرامیداشت 4 آذر 65 روز مقاومت مردم غیرتمند اندیمشک، بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ  به دبیری علی بازگیر از ۶ الی 9 آذر ماه 1397 در اندیمشک برگزار می‌شود.

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۰۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500