• اخبار

اکران فیلم بیراهه کاری از هنرمندان شهرستان امیدیه در سینما نفت امیدیه

اکران فیلم بیراهه کاری از هنرمندان شهرستان امیدیه در سینما نفت امیدیه
با حضور معاونت صدا و سیمای مرکز خوزستان و رئیس خدمات اداری اجتماعی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری فیلم کوتاه بیراهه در شهرستان امیدیه اکران شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، فیلم کوتاه بی‌راهه به کارگردانی یعقوب علیپور در سینما نفت امیدیه اکران شد.

مهدی درویش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی امیدیه، در این مراسم ضمن تقدیر از مهندس ابوعلی مدیریت خدمات اداری اجتماعی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری گفت: تا کنون در هیچ یک از مقاطع گذشته اینچنین تعامل مفید و یکچارچه‌ای میان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و متولیان فرهنگی در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز صورت نگرفته است.

وی خاطر نشان کرد: حمایت از هنرمندان بومی عرصه را برای خلق آثار بدیع و دلگرمی هنرمندان در شهرستان فراهم می کند.

در ادامه این برنامه ابوعلی مدیریت خدمات اداری اجتماعی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری ضمن تبریک هفته وحدت و ولادت پیامبر اکرم (ص) بیان کرد: هنرمندان امیدیه پتانسیل بسیار بالایی در تولید آثار هنری فاخر دارند و مدیران و مسئولان شهرستان باید قدر این ظرفیت را بدانند.

وی افزود: در تلاش هستیم با برگزاری جلسات منظم و ایجاد تعامل سازنده زمینه رشد فعالیت هنری در شهرستان را فراهم کنیم.

در ادامه برنامه و پس از اکران فیلم بی‌راهه مهران نصرت‌پناه معاونت صدا و سیمای مرکز خوزستان ضمن ابراز خرسندی از حضور مسئولان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری در حمایت از فعالیت‌های هنری شهرستان ظرفیت بالای نفت را در خصوص ایجاد بستر مناسب به جهت ارائه فعالیت‌های مشترک هنری خاطر نشان کرد.

گفتنی است در این مراسم که با حضور چشمگیر مردم هنردوست شهرستان امیدیه برگزار شد بهبهانیان رئیس منابع انسانی و مهدوی کیا رئیس امور فرهنگی هنری شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری نیز حضور داشتند و در پایان از عوامل و سازندگان این فیلم 20 دقیقه‌ای تقدیر به عمل آمد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500