• اخبار

فراخوان سومین جشنواره استانی عکس آیین و سنت‌های محلی منطقه در شهرستان لالی در استان خوزستان منتشر شد

فراخوان سومین جشنواره استانی عکس آیین و سنت‌های محلی منطقه در شهرستان لالی در استان خوزستان منتشر شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری سومین جشنواره استانی عکس آیین و سنت های محلی منطقه در شهرستان لالی در استان خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن اعلام این خبر گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لالی و انجمن فیلم و عکس این شهرستان با هدف صیانت از ارزش‌های فرهنگی، ایجاد بستری مناسب برای بروز خلاقیت‌های هنری عکاسان استان و استعدادیابی از میان جوانان علاقه‌مند در هنر عکاسی، سومین جشنواره استانی عکس آیین و سنت‌های محلی منطقه را در شهرستان لالی برگزار می‌نماید.

وی با بیان اینکه این جشنواره در دو بخش آیین و سنت‌های محلی منطقه و آزاد برگزار می‌شود گفت: شرکت در مسابقه برای عموم عکاسان آزاد است و شرکت‌کنندگان می‌توانند حداکثر 10 عکس را به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.

جوروند در ادامه افزود: عکس‌های برگزیده در قالب نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرند و عکاسان می‌توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیک، پیام‌رسان سروش یا پست به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند، همچنین ذکر مشخصات کامل شناسنامه صاحب اثر به همراه آدرس کامل و شماره تماس در فایل ارسالی الزامی است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به آدرس دبیرخانه مسابقه واقع در شهرستان لالی،  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لالی و کدپستی 34676- 64941 ارسال کنند و یا در صورت لزوم با پست الکترونیک Aien.va.sonat.bakhtiari@gmail.com   و پیام رسان سروش به شماره  09014521923 ارسال نمایند یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 06143295880 تماس حاصل فرمایند.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500