• اخبار

پنجمین نمایشگاه سوگواره عکس و طراحی پوستر محرم در بندر ماهشهر برگزار شد

پنجمین نمایشگاه سوگواره عکس و طراحی پوستر محرم در بندر ماهشهر برگزار شد
نمایشگاه پنجمین سوگواره عکاسی حرفه‌ای، عکاسی با موبایل و طراحی پوستر محرم استان خوزستان در شهرستان بندر ماهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، نمایشگاه پنجمین سوگواره عکاسی حرفه‌ای، عکاسی با موبایل و طراحی پوستر محرم استان خوزستان، شنبه    12 آبان ماه با همکاری ناحیه مقاومت بسیج، بسیج صنایع، بسیج هنرمندان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر ماهشهر در محل سالن نمایشگاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان افتتاح شد.

در این مراسم حجت الاسلام غبیشاوی امام جمعه شهرستان بندر ماهشهر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و  هنرمندان و هنردوستان و مسئولان شهرستان حضور داشتند.

سوگواره عکاسی حرفه‌ای، عکاسی با موبایل و طراحی پوستر محرم برای پنجمین سال پیاپی در بندر ماهشهر برگزار شد که سه سال اول درون شهرستان و سال گذشته و امسال به صورت استانی به میزبانی بندر ماهشهر برگزار شده است.

بیش از هزار اثر هنری از صد شرکت‌کننده از سراسر استان خوزستان به دبیرخانه سوگواره ارسال شد که پس ازداوری و بررسی آثار دریافت شده ، نمایشگاهی به مدت یک هفته از تاریخ 12 تا  18 آبان ماه در سالن نمایشگاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندر ماهشهر برگزار گردید.

 در پایان، مراسم اختتامیه برای معرفی آثار برتر این سوگواره برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500