• اخبار

پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دبیر شورای فرهنگ عمومی استان به مناسبت 14 آبان روز فرهنگ عمومی

پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دبیر شورای فرهنگ عمومی استان به مناسبت 14 آبان روز فرهنگ عمومی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان طی پیامی 14 آبان روز فرهنگ عمومی را به همه تلاشگران عرصه فرهنگ عمومی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان طی پیامی ضمن گرامیداشت 14 آبان ماه روز فرهنگ عمومی این روز را به تلاشگران عرصه فرهنگ استان تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اهمیت فرهنگ و جایگاه آن در جامعه تا حدی است که بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) فرهنگ را سایه‌ای از نبوت و مقام معظم رهبری آن را به مثابه اکسیژنی برای حیات اجتماعی معرفی فرموده‌اند.

این توجهات جدی و این ارزش‌گذاری‌های فوق العاده، تکلیفی سنگین بر دوش آحاد جامعه علی‌الخصوص مسئولان دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی ازجمله شورای فرهنگ عمومی قرارداده است و آن‌ها را مکلف می‌کند که با هم‌افزایی، توان و امکانات خود در تحقق منویات مقام معظم رهبری قدم‌های اساسی بردارند و حرکتی رو به جلو را سرعت بخشند.

اینک به یمن  روز 14 آبان که به نام «روز فرهنگ عمومی» رقم خورده است، از تلاش‌های صادقانه و شایسته کلیه ائمه جمعه که ریاست شورای فرهنگ عمومی شهرستان را به عهده دارند، فرمانداران، دبیران شوراها و سایر اعضای شورای شهرستان و همچنین از کلیه اعضای شورای فرهنگ عمومی استان، صاحب‌نظران فرهنگی، استاتید دانشگاه، اصحاب رسانه و کلیه کسانی که دغدغه فرهنگی دارند و برای اعتلای فرهنگ عمومی و اقتدار فرهنگی جامعه گام برمی‌دارند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

امید است که شورای فرهنگ عمومی استان خوزستان با درایت و دقت‌نظر همه اعضا و رهنمودهای حضرت آیت ا... موسوی جزایری نماینده معزز ولی فقیه در استان و غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان بتواند گام‌های موثرتری را در مسیر اعتلای فرهنگی استان بردارد و  این میراث ارزشمند به سکوی افتخار و تحسین برسد.

محمدجوروند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دبیر شورای فرهنگ عمومی استان

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۳۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500