• اخبار

از اساتید و هرمندان انجمن خوشنویسان شهرستان شوشتر تجلیل شد

از اساتید و هرمندان انجمن خوشنویسان شهرستان شوشتر تجلیل شد
از اساتید و هنرمندان فعال انجمن خوشنویسان در مراسمی در محل نگارخانه سنتی شوادان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، علی بهرامی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر بر ضرورت انسجام بیش از پیش هنرمندان جهت برگزاری برنامه‌های هنری تاکید کرد.

وی با اشاره به نقش انجمن‌های فرهنگی هنری بر کشف و تربیت هنرمندان و ایجاد فضایی سالم جهت توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری، انجمن خوشنویسان شوشتر را یکی از موفق‌ترین و پرکاترین انجمن‌ها در جذب و تربیت هنرمندان این عرصه عنوان و خاطرنشان کرد: خوشنویسی یک هنر معناگرا و معنویت‌گرا است و ساختار این هنر به گونه‌ای است که در تهذیب و تربیت نفس و تکوین اخلاق اسلامی، جزو هنرهای پیشتاز است.

علی بهرامی ضمن تشکر از برگزاری نمایشگاه گروهی نی‌نوا به مناسبت اربعین حسینی به ظرفیت و فضاهای موجود برای برگزاری نمایشگاه در شهرستان اشاره کرد و خواست تا با تلاش و همت هسته مرکزی انجمن خوشنویسان، این اتفاق هنری، در مناسبت‌های دیگر انجام پذیرد.

ابراهیم دلاوران رئیس انجمن خوشنویسان شوشتر نیز ضمن تشکر از همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسامی شوشتر و بسیج هنرمندان در برپایی نمایشگاه اخیر به ارایه گزارشی از روند فعالیت‌های انجمن خوشنویسان و همچنین از رشد کیفی و کمی این انجمن در شهرستان خبر داد و آمادگی انجمن برای برگزاری نمایشگاه در فواصل زمانی مناسب را اعلام کرد.

گفتنی است، در این مراسم از اساتید و هنرمندان فعال انجمن با اهدای لوح سپاس تجلیل شد و پایان بخش این مراسم ضیافت شام در خانه تاریخی مقدم بود.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500