• اخبار

فراخوان نخستین جشنواره نقاشی دیواری استان خوزستان منتشر شد

فراخوان نخستین جشنواره نقاشی دیواری استان خوزستان منتشر شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری نخستین جشنواره نقاشی دیواری استان خوزستان در شهرستان آغاجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن اعلام این خبر گفت: این جشنواره به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آغاجاری و انجمن هنرهای تجسمی استان و با حضور هنرمندان برجسته استانی، جمعه 2 آذر ماه از ساعت 9 صبح تا 16 در شهرستان آغاجاری برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی هنرمندان با استعداد استانی در زمینه‌های مختلف هنری و نقاشی، ایجاد طراوت و نشاط بصری در معابر سطح شهر، ایجاد جلوه آرام و روح‌افزا در مناظر شهری و اشاعه زیباشناسی و انتقال مفاهیم و پیام‌های ارزشمند معصومین (ع) از طریق هنر نقاشی و خوشنویسی عنوان کرد.

جوروند در ادامه ضمن اشاره به موضوعات این جشنواره گفت: نخستین جشنواره نقاشی دیواری استان خوزستان با موضوعات آسیب‌های اجتماعی، طبیعت و نماز جمعه برگزار خواهد شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اظهار کرد: این جشنواره به صورت گروهی و رقابتی برگزار خواهد شد و هر گروه اعزامی به جشنواره باید بین 3 تا 5 نفر باشند همچنین هر شهرستان می‌تواند دو گروه را برای شرکت در این جشنواره معرفی کند.

وی در ادامه تصریح کرد: به سه گروه اول به تشخیص هیات داوران جوایز نفیس و به تمام گروه‌های شرکت‌کننده در جشنواره لوح سپاس اهدا می‌شود.

جوروند در پایان گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند به دبیرخانه نخستین جشنواره نقاشی دیواری استان خوزستان به نشانی آغاجاری، میدان حافظ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آغاجاری مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 0615266312، 06152662022، 09166122113 تماس حاصل فرمایند.

لازم به ذکر است، زیر نقاشی‌های دیواری احادیث معصومین (ع) به صورت خوشنویسی در مورد آن اثر نوشته خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۰۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500