• اخبار

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش از مواکب مستقر در جاده شوش، اهواز بازدید کرد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش از مواکب مستقر در جاده شوش، اهواز بازدید کرد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش به همراه کارشناسان فرهنگی و هنری این اداره روزهای 6 و 7 آبان ماه از مواکب عزاداران حسینی این شهرستان در طول جاده شوش، اهواز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، در این دیدار علی عبدی نسب به عنوان مسئول کمیته تبلیغات و فرهنگی ستاد اربعین حسینی شهرستان شوش ضمن بازدید از مواکب به منظور ارائه گزارش مسائل کمی و کیفی مواکب به فرمانداری شهرستان شوش، پیشنهادات و راهکارهایی جهت بهبود کارایی و خدمت‌رسانی هرچه بهتر این مواکب به مدیران آنان ارائه داده و خدمت‌گزاران هر موکب را به پذیرایی و خدمت‌رسانی آبرومند و درخور به زائران حرم حضرت دانیال نبی (ع) تشویق نمود.

لازم به ذکر است، که هرساله شهرستان شوش در روزهای منتهی به اربعین حسینی میزبان سیل عظیمی از عزاداران و زائرانی است که از دیگر شهرستان‌های استان از جمله اهواز، اندیمشک و ...  با پیای پیاده جهت زیارت حرم حضرت دانیال نبی (ع) در روز اربعین به شوش سفر می‌کنند لذا در مسیر این عزاداران مواکب پذیرایی در حاشیه جاده شوش، اهواز و اندیمشک توسط هیئات مذهبی و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و ... تشکیل می‌شود.

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500