اخبار

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشت ‌آزادگان منصوب شد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشت ‌آزادگان منصوب شد
محمد جوروند، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان طی حکمی امین نژاد‌سبهانی را به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت ‌آزادگان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند مدیر کل این اداره امین نژاد‌سبهانی را به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت ‌آزادگان منصوب کرد. آیین تکریم و معارفه دیروز شنبه ششم آبان با حضور ناصر چنانی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و عباس حیدری مدیر روابط عمومی اداره کل، در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت ‌آزادگان برگزار شد.

در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمت‌های همایون ساکی حسینی، سرپرست پیشین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت ‌آزادگان، حکم انتصاب جدید به امین نژاد‌سبهانی تقدیم شد.

در حکم انتصاب امین نژاد‌سبهانی آمده است:

نظر به تعهد و تجربه جناب‌عالی در عرصه‌های مختلف فرهنگی و هنری، به موجب این حکم، به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشت ‌آزادگان منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند منان و بهره‌گیری از توان و تجارب مجموعه‌ همکاران ارجمند و اهالی فرهنگ و هنر در جهت رشد فضایل اخلاقی، شکوفایی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی موفق و موید باشید.

 

۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید