اخبار

دبیرخانه شعر عربی در شادگان مستقر شود

دبیرخانه شعر عربی در شادگان مستقر شود
سعید جنامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شادگان در جلسه ای با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دبیرخانه شعر عربی در این شهر مستقر شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سعید جنامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان در جلسه ای که دوشنبه ششم مرداد در دفتر حجت الاسلام و المسلمین سید مجید شرفی امام جمعه شادگان درحضور محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان احمد جعفری نسب فرماندار شادگان و هیاتی متشکل از معاونان و مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن تقدیر از همکاری های مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و نگاه ویژه شخص مدیر کل به شهرستان های محروم، این سفر را پربرکت و نقطه عطفی در مسیر فرهنگ و هنر شهرستان قلمداد کرد.

 جنامی با اشاره به نیازهای این شهرستان در حوزه فرهنگ اظهار کرد: ساخت خانه فرهنگ در منطقه دارخوین و جفال امری بسیار ضروری است و امیدوارم اداره کل استان دستور تاسیس این خانه فرهنگ را صادر کند.

جنامی در اشاره به فعالیت های آموزشی انجام شده در حوزه هنر خاطر نشان ساخت: شادگان در بخش تئاتر نیاز به برگزاری کلاس‌ها ، کارگاه‌ها و دوره های آموزشی دارد، زیرا که این کلاس ها و دوره ها در کنار پیشینه غنی ادبیات در این شهر می تواند کارساز و موثر باشند.

جنامی در پایان با بیان اینکه شادگان یکی از مهمترین مراکز شعر و ادب منطقه است خواستار استقرار دبیرخانه شعر عربی در این شهر شد و گفت: با توجه به شعرای بسیاراین شهرستان و با توجه به اینکه شادگان زادگاه بسیاری از شاعران صاحب سبک بوده است نیاز است که دبیرخانه شعر عربی در این شهر مستقر شود.

 

۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید