اخبار

اجرای نمایشنامه‌خوانی "پلی از جنس شیشه" در شادگان

اجرای نمایشنامه‌خوانی "پلی از جنس شیشه" در شادگان
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان و انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان، نمایش «پلی از جنس شیشه» به شیوه نمایش‌نامه‌خوانی اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان، سعید جنامی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان گفت:  با توجه به اهمیت و نقش نمایش‌نامه‌خوانی در ارتقاء سطح اجراهای نمایشی، نمایش "پلی از جنس شیشه" به نویسندگی نگار نادری و کارگردانی ماجد رستمی‌زاده به مدت یک شب در سالن ابن سکیت ارشاد شادگان اجرا می‌شود.

وی افزود:  این اولین اجرای نمایش‌نامه‌خوانی در شهرستان شادگان است و با توجه به ظرفیت خوبی که هنر

و به ویژه ادبیات نمایشی در تقویت فرهنگ مطالعه‌ی متون ادبی دارد، این اداره در نظر دارد در مناسبت‌های مختلف اجراهای نمایش‌نامه‌خوانی را در سطح شهرستان شادگان گسترش دهد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان عنوان کرد: متن نمایش "پلی از جنس شیشه" که برگزیده جشنواره تئاتر فجر است، با الهام از واقعیت به جایگاه زن در جامعه امروزی و مسائل پیرامون آن می‌پردازد.

گفتنی است در این نمایش که توسط گوه هنری دورق اجرا می‌شود، سیدفاخر موسوی، هاشم عساکره، سرور محسنی و ماجد رستمی‌زاده ایفای نقش می‌کنند.

از دیگر عوامل نمایش "پلی از جنس شیشه" می‌توان به عباس جمیلیان(نورپرداز)، سرور محسنی و ناهید آل بوغبیش (طراحی و اجرای دکور)، سید احمد موسوی فرد (عکاس) و مجتبی قنواتی زاده (موسیقی) اشاره کرد. این نمایش، پنج‌شنبه 31 فروردین سال‌جاری ساعت 21 در سالن ابن سکیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان اجرا می‌شود.۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۲۱:۲۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

دورق
۱۳۹۶/۰۱/۳۰ Iran
0
0
0

گروه هنری دورق . اصلاح شود پاراگراف قبل آخر

دورق
۱۳۹۶/۰۱/۳۰ Iran
0
0
0

"گروه" هنری دورق . اصلاح شود پاراگراف قبل آخر


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید